Zahradní krby s udírnou

Zahradní krby jako zábava

Zahradní krby slouží k přípravě grilovaných a uzených specialit a k vytvoření příjemné pohody v době volného času a odpočinku. Vhodné jsou zejména pro chataře, chalupáře, zahrádkáře a majitele rodinných domku. Zahradní krby jsou dodávány v různých barvách i vyvedeních tak, aby si každý mohl vybrat.

NEJEN DEKORACE, ALE I NAPROSTO FUNKČNÍ KUS VÝBAVY KAŽDÉ ZAHRADY

Zahradní krby jsou určeny pro grilování a uzení na zahradě s použitím dřevěného uhlí, případně drobných kousků dřeva. U všech typů zahradních krbů byl kladen důraz na jejich jednoduchost a funkčnost tak, aby byly snadno sestavitelné a nebyla zapotřebí odborná montáž. Krby se vyrábí z vymývaného betonu v různých barevných odstínech.

V dnešní době  se nejedná o nějakou vymoženost, ale o naprosto běžnou součást kadé kuchyně a zahrady, respektive její odpočinkovou a společenskou součást. Ve filmech je často vidět, že na grilovacích sešlostech se setkávají lidé, kteří se nikdy neviděli, sousedé tu mohou spolu klidně poklábosit a nebo se tu dají domlouvat obchody. Je to prostě jistý společenský standard.